Cennik B.W.Soft
Objednávka  produktov BWSOFT
Štart verzie ekonomických programov BWSOFT
Zaktualizujte si svoj ekonomický softvér BWSOFT

BWSOFT - ekonomický software

Personalistika a mzdy - verzia 9.16002


L  
  • Koronavírus - Prvá pomoc PLUS  - aktualizácia výkazov v zmysle zmien opatrení
    • Výkaz pre priznanie finančného príspevku Opatrenie č. 1 a  3A. ,  3B.        -   do výkazov bude možné zahrnúť zamestnancov s nástupom do pracovného pomeru do 01.02.2021
    • Pridané spracovanie  výkazu v elektronickej forma vo formáte XML - údaje v súbore sú vo formáte požadovanom pre import výkazov v rozsahu celého dokumentu prostredníctvom služieb portálu Slovensko.sk .
  • Upozornenie na chybný výpočet príspevku vo výkaze 3a za obdobie 1/2021 ktorý je ešte ku dňu 18.02.2021 aktuálny na portáli SKLOVENSKO.SK . Chybný výpočet je len  u zamestnancov kde  priemerná hodinová mzda x 0,8  menšia ako minimálna hodinová mzda  formulár stanovuje príspevok z tarify 3,333 EUR / hod ( minimálna mzda v roku 2020)  a nie z 3,58 EUR/hod  ( minimálna mzda v roku 2021)  .   Podľa posledných informácii, k odstráneniu problému by malo prísť v priebehu nasledujúcich dní.  Počkajte na opravu výkazu pre priznanie príspevku a podávajte výkaz so správnou minimálnou hodinovou sadzbou.  Ak ste výkaz  podali  zašlite po oprave formuláru  opravný výkaz.  Podľa informácii spracovateľa bude rozdiel žiadateľovi bude zo strany úradu práce, sociálnych vecí a rodiny doplatený.


www.bwsoft.sk Info o zmenách BWM personalistika a mzdy Personalistika a mzdy - verzia 9.16002

Informácie

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

zákaznícka podpora

+421 905 656 707

Dokumentácia

  • Dokumentácia - užívateľské príručky v PDF. Viac...
  • Videonávody - mzdy. Viac...
  • Videonávody - sklady. Viac...

Novinky